Jennifer Probst - "Układ doskonały"

ohaterami tej historii są kobieta i mężczyzna, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie. Aleksa, ponętna brunetka z apetycznymi krągłościami, prowadzi dobrze prosperującą księgarnię. Gotowa jest użyć miłosnej magii, by tylko znaleźć idealnego mężczyznę. Ta niepoprawna romantyczka marzy o bogatym domatorze, kochającym dzieci i zwierzęta. Chciałaby rozwinąć swój biznes, ale miewa problemy z płynnością finansową. Nick także myśli o ślubie. Chociaż już dawno zdecydował, że życie rodzinne to nie jego bajka. Jednak nie ma wyjścia, jeśli chce odziedziczyć po wuju renomowaną pracownię architektoniczną i zrealizować swoje marzenie o kompleksowej zabudowie miejskiego nabrzeża. Zapisy testamentowe są jednoznaczne: Nick musi się ożenić w ciągu tygodnia i wytrwać w małżeństwie cały rok. Szuka kobiety, która przystałaby na taki krótkotrwały układ. Aleksa od pierwszego spotkania fascynuje Nicka swobodą, naturalnością, żywą inteligencją, emocjonalnym podejściem do rzeczywistości, południową urodą i temperamentem. I natychmiast wprowadza w jego życie mnóstwo zamieszania. Aleksa i Nick zdają się pochodzić z dwóch różnych światów. Mają też wobec siebie nawzajem zupełnie odmienne oczekiwania. Jednak ślub rozwiązałby problemy obojga...