Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Książki o regionie

Katarzyna Grochola- "Houston, mamy problem"

Główny bohater "Houston, mamy problem" to sympatyczny i błyskotliwy trzydziestodwulatek, który znalazł się na życiowym zakręcie. Jeremiasz właśnie rozstał się z miłością swojego życia - Martą. Także w sprawach zawodowych nie wiedzie mu się najlepiej. Co prawda jest piekielnie zdolnym operatorem filmowym, ale okazał się zbyt uczciwy i bezkompromisowy, by zrobić karierę w zepsutym świecie show-biznesu. Nie ma pracy, przędzie więc cienko. A tu jeszcze co miesiąc bank czeka na kolejną ratę kredytu. Własne lokum jest jednak niezbędne. Jeremiasz nie może przecież mieszkać z matką, która niemiłosiernie wtrąca się w jego sprawy. Otoczony przez kobiety, sądzi, że zna je na wylot. Matka, sąsiadka z piętra, córka sąsiadki, Zmora mieszkająca piętro niżej, kumpela, z którą można pogadać jak z najlepszym przyjacielem - wszystkie od niego czegoś żądają i każda sprawi mu jakaś niespodziankę...

Książki o regionie

Dzięki uprzejmosci Stowarzyszenia Wspólnota Kulturowa "Borussia" otrzymaliśmy nieodpłatnie komplet ponad 20 książek.Są to głownie ksiażki o regionie Warmi i Mazur lub prace autorów na co dzień związanych z naszym regionem. Wydawnictwu serdecznie dziękujemy,wszystkich naszych Czytelników zapraszamy natomiast do lektury.