Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu - Bezpłatne oprogramowanie dla bibliotek

Magdalena Witkiewicz - "Cześć, co słychać"

Nowa powieść bestsellerowej autorki!
Dziś wiem i widzę już nieco więcej. Nauczyłam się patrzeć, ale umiem też przymykać oczy. Ze strachu, że popełnię błąd.
Jestem taka jak inne, to wiem na pewno. Matki, żony i kochanki. Kobiety w połowie życia. Mądrzejsze niż 20 lat temu, ale za to z bagażem doświadczeń.
Pełne głęboko skrywanych tajemnic, o które nikt nas nie podejrzewa.

Czasem tęsknię za czymś, czego nie potrafię nazwać, uśmiecham się do ludzi, chociaż w sercu mam bałagan. Może coś tracę, zyskując spokój.
Bardzo dbam, by nie padły słowa, których nie można wymazać.
Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, jak niebezpieczne może być: „Cześć, co słychać”…

Bezpłatne oprogramowanie dla bibliotek

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Programu Rozwoju Bibliotek otrzymaliśmy od firmy Microsoft bezpłatne oprogramowanie w tym min najnowsze systemy operacyjne oraz .

Office 2010 -pakiet aplikacji biurowych

OneNote 2010-notatnik pracujący w trybie graficznym przeznaczony do łatwego tworzenia i organizowania notatek.

Project Standard 2010 aplikacja wspomagająca zarządzanie projektami, zasobami, czasem i finansami projektu. Jest to zaawansowane i bardzo popularne narzędzie oferujące czytelne narzędzia raportujące, rozbudowane interfejsy do zarządzania ważnymi aspektami projektu.

Visio Professional 2010- składnik pakietu aplikacji biurowych Microsoft Office służący do tworzenia schematów i diagramów.

Rynkowa wartość darowizny ponad 4.000$. Już wkrótce aplikacje dostępne będą do skorzystania w MBP Pasym oraz w fili w Gromie. Serdecznie zapraszamy.