Rafik Schami - "Szczery kłamca"

Urokliwa, malownicza i nieco nostalgiczna opowieść utkana z 1001 arabskich gawęd. Gdyby cyrk nie przybył do Morgany, Sadik nie odkryłby, że ma wielki dar. Ze zwyczajnych historyjek potrafił on wyczarować barwne i urzekające opowieści. To, czy były prawdziwe, nie miało żadnego znaczenia. Dzięki swemu talentowi Sadik zyskał szacunek, poznał smak sławy i zdobył serce pięknej Mali.

Bezpłatne oprogramowanie dla bibliotek

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Programu Rozwoju Bibliotek otrzymaliśmy od firmy Microsoft bezpłatne oprogramowanie w tym min najnowsze systemy operacyjne oraz .

Office 2010 -pakiet aplikacji biurowych

OneNote 2010-notatnik pracujący w trybie graficznym przeznaczony do łatwego tworzenia i organizowania notatek.

Project Standard 2010 aplikacja wspomagająca zarządzanie projektami, zasobami, czasem i finansami projektu. Jest to zaawansowane i bardzo popularne narzędzie oferujące czytelne narzędzia raportujące, rozbudowane interfejsy do zarządzania ważnymi aspektami projektu.

Visio Professional 2010- składnik pakietu aplikacji biurowych Microsoft Office służący do tworzenia schematów i diagramów.

Rynkowa wartość darowizny ponad 4.000$. Już wkrótce aplikacje dostępne będą do skorzystania w MBP Pasym oraz w fili w Gromie. Serdecznie zapraszamy.