^Powrót na górę

Witamy

Biblioteka

Oferta

Programy

Projekty

Książki nowe

Angela Hunt-"Opętana"

Tajemnicza kobieta z przeszłością, której wybaczyć może tylko jeden Człowiek. Prawdziwa opowieść o miłości, która zmieniła bieg historii.
„Jestem Miriam z Magdali: farbiarka najprzedniejszych tkanin i wdowa po Jaakowie rybaku. Wraz z mężem i synem cieszyłamsię poważaniem wśród swego ludu, dopóki banda rzymskich łajdaków nie odebrała mi wszystkiego. Nie jestem wprawdzie Rzymianką, ale wiem, czym jest niesprawiedliwość i potrafię nazwać ją po imieniu. Wyrządzono mi najstraszliwszą z możliwych krzywd”.
W czasach powszechnej marginalizacji kobiet Miriam z Magdali prowadzi spokojne i dostatnie życie – do chwili, gdy nierozważny postępek jej synawywołuje lawinę zdarzeń, które bezpowrotnie niszczą jej szczęście. Utraciwszy nadzieję na zadośćuczynienie, Miriam podejmuje desperacki krok… i pogrąża się w otchłani obłędu.
Nawet wówczas, gdy Jeszua Mesjasz radykalnie odmienia jej los, Miriam nie potrafi zapomnieć ani wybaczyć doznanych krzywd. Kierując się chęcią zemsty, gotowa jest zaryzykować własne życie, byle tylko osiągnąć cel.

Sprawdź dostępność pozycji w katalogu on-line

Region

Kraj

Historia Pasymia

Zabytki

Instytucje i organizacje

Copyright © 2015. Miejska Biblioteka Publiczna w Pasymiu  Rights Reserved.