Lou Krieger- "Poker. Praktyczny przewodnik. Jak grać i wygrać"

Poznaj pięć najbardziej popularnych odmian pokera. Opanuj umiejętności, które pozwolą ci z wiarą w zwycięstwo zasiąść przy pokerowym stole. Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj gry i dowiedz się, z jakimi kartami startowymi licytować, a z jakimi pasować. Oceń szanse na wygraną oraz zdecyduj o uzupełnieniu danego układu bądź o wycofaniu się z gry. Niezależnie od tego, czy potrafisz przybrać „twarz pokerzysty”, naucz się, jak zmylić rywali i jak odczytywać ich zachowanie.
Poker. Praktyczny przewodnik. Jak grać i wygrać to nie tylko poradnik, do którego można sięgać w razie wątpliwości, ale też kurs gry w pokera. Jeśli znasz podstawowe zasady, a interesują Cię bardziej zaawansowane strategie czy najlepsze układy kart startowych dla każdej z omówionych odmian pokera, wybierz odpowiedni rozdział. Jeżeli dopiero uczysz się gry, zacznij lekturę od początku, korzystając z rad eksperta. Po opanowaniu podstaw będziesz mógł przejść do bardziej zaawansowanych zagadnień.